WhatsApp
Yükleniyor...

b2b Yazılım

Modern ve Şık Tasarım Full Responsive (Mobil Uyumlu) Gelişmiş Müşteri Paneli Online Sipariş ve Tahsilat

Anasayfa Web Paketler b2b Yazılım

B2B yazılımı şirketinizin bayi ağını son teknolojik özelliklerle tek tuşla takip edebileceğiniz bir browser ürünüdür. B2B programı ve B2B sistemi hakkında daha detaylı bilgi edinmek veya sahip olmak için Uludem Teknoloji olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

B2B yazılımı, İngilizce olarak “Business to Business” ın ifade eder. B2B yazılımı, firmadan başka bir firmaya yapılan e-ticaret modülleri denebilir. B2B, ülkemiz firmalarının yakından bildiği bir iş modelidir. Şirketler, tedarikçileri, bayileri ve müşterileri ile B2B programı üzerinden iş süreçlerini etkin şekilde yönetmektedir.

B2B Sistemleri sayesinde internetten alışverişlerde de işletmeden işletmeye satışlar yapılabilmekte. Buradaki önemli nokta, satış yapacak olan firma geleneksel ticaretten farklı olarak bir e-ticaret sitesi üzerinden müşterilerine ulaşarak, satışlarını daha hızlı, daha kontrollü ve daha etkin bir şekilde yapabilmektedirler.

Firmalar e-ticaret sistemindeki müşterilerini, gelirlerini, giderlerini, indirim yapacakları ürünü, alış satış işlemlerini yani e ticarete dair tüm işlemlerini bu platform üzerinden yürütebilmektedir.

Bu sitelerde gerek yerel gerek ise evrensel satıcılar yer almaktadır. Bu siteden yapılan işlemler anlıktır ve anında site üzerine yansımaktadır. Bu şekilde bir kolaylık ile firma sahibi bireyler ticarete dair bütün işlemleri internet üzerinden B2B Sistemleri ve B2B Programı sayesinde kolay bir şekilde halledebilmektedir.

Platformda yeni ürün bildirimleri, ödeme alma ya da ödeme yapma, sipariş verme gibi uygulamalar bulunmaktadır.

Alıcı ya da satıcılar bu işlemleri kullanarak işlerini tek tık ile halledebilirler.

Modern ve Şık Tasarım

Full Responsive (Mobil Uyumlu)

Gelişmiş Müşteri Paneli

Online Sipariş ve Tahsilat
- Ioncube 10.x.x ve üzeri.

- Php 7.2 ve üzeri.

- Apache Mod_Rewrite

Linux / cPanel Önerilir.
Ekleme Tarihi: 17 Nisan 2024, 18:11
Kategori:
Etiketler: